Tým


Karel FIRLA

Jednatel.

Od roku 1994 působil jako kariérní diplomat převážně na Stálé Misi ČR při ES v Bruselu, kde zodpovídal mimo jiné za oblast hospodářské soutěže, státních pomocí, informačních technologií, dopravy a telekomunikací. Na tomto postu se účastnil jednání o Dohodě o přístupu ČR k EU. Diplomatickou kariéru ukončil jako Rada a Zástupce velvyslance.

Po odchodu z diplomatických služeb nastoupil k belgické poradenské společnosti, kde se později stal jedním ze zakladatelů a společníků české pobočky Interel. V čele této společnosti působil jako jednatel do konce roku 2009.

V lednu roku 2010 založil společnost EPA Consulting, s.r.o. se sídlem v Praze.

Karel Firla je akreditovaným lobbistou při Evropském parlamentu a členem asociace profesionálů v oblasti Public Affairs (SEAP).

Hovoří anglicky, francouzsky, rusky a polsky
Ema GEIGEROVÁ

Specialista na European Public Affairs.

Ema Geigerová je odborník v oblasti European Public Affairs. Zabývá se monitoringem evropské legislativy, zejména v oblasti dopravy. Má zkušenosti s poskytováním justiční spolupráce v trestní věcech v rámci EU.

Ema Geigerová působila jako odborný referent na Ministerstvu spravedlnosti ČR v době předsednictví České republiky v Radě EU.

Ema Geigerová absolvovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni.

Ema hovoří česky a anglicky.
Zdeněk ANDRLÍK

Konzultant pro oblast infrastrukturních odvětví

Ing. Zdeněk Andrlík, Ph.D. je absolventem Elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze, oboru elektroenergetika. Studoval rovněž na Universidad Politechnica de Valencia ve Španělsku.

Energetice se věnuje od roku 1999. Zaměřuje se zejména na oblast ekonomických a legislativních aspektů liberalizace trhu s energiemi. Řadu zkušeností má rovněž ve vztahu k realizaci fúzí a akvizic, především v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Hovoří anglicky a španělsky

Kontakt

Telefon:

+420 721 648 255 | +32 495 241 126

E-mail:

karel.firla@epaconsulting.cz